مقالات

مقالات (3)

پنج شنبه, 28 آبان 774 21:13

قیمت انواع فلزیاب

نوشته شده توسط
قیمت انواع فلزیاب - 3.6 out of 5 based on 14 votes

قیمت فلزیاب بر اساس نوع، ویژگی ها و ارزش نام تجاری متفاوت است. طیف گسترده ای از انواع فلزیاب برای مقاصد خاص وجود دارد.


اگر بخواهیم دسته بندی برا اساس قیمت انواع فلزیاب انجام دهیم. دسته ها به شکل ذیل می باشد

دستگاه گنج یاب ،دستگاه طلایاب، دستگاههای امنیتی، فلزیاب های صنعتی، فلزیاب های فنی، نظامی و بالستیک.و این دسته ها  نیز خود زیر مجموعه دارند:

دستگاههای گنج یاب شامل: مواد معدنی، سکه، تصویربرداری
دستگاههای طلایاب شامل : سکه های فلزی، طلا، نقره و برنز سکه
فلزیاب های امنیتی: فلزیاب های دروازه، اسکنر بدن،  X-Ray سیستم های تصویربرداری خودرو و سیستم های تصویربرداری زیر تنه.
فلزیاب های صنعتی: فلزیاب های مورد استفاده در مواد غذایی، نساجی، و صنایع پلاستیک.
فلزیاب های فنی: فلزیاب های مورد استفاده برای ساخت و ساز، ساخت جاده، و همچنین پیدا کردن نشت اب، کابل لوله
فلزیاب های نظامی-بالستیک: معدن و بمب فلزیاب های پزشکی قانونی، فلزیاب ها برای پیدا کردن گلوله

به طور خلاصه، طیف وسیعی از فلزیاب ها با پوشش آسان به استفاده از واحدهای گوناگون فروخته شده است و رنج قیمت انواع فلزیاب در حدود 250 $، و همچنین تشخیصی صنعتی با هزینه حدود $30،000

پس دوستان اولین مرحله باید مشخص کنیم دستگاه فلزیابی که قرار بخریم برای چه مقصدی است و سپس برای خرید  بهترین فلزیاب اقدام نماییم.

 

جمعه, 17 دی 1395 20:43

معرفی 10 فلزیاب برتر سال 2016

نوشته شده توسط
معرفی 10 فلزیاب برتر سال 2016 - 3.3 out of 5 based on 9 votes

فلزیاب Fisher F75

این یک فلزیاب چند منظوره است. با این دستگاه گنج یاب می توانید برای شکارگنج، اکتشاف طلا، و همچنین سکه استفاده کنید. این سیستم دارای یک صفحه نمایش ال سی دی بزرگ با یک ID هدف. صفحه نمایش ال سی دی دارای یک منو همیشه قابل مشاهده دارد. این ردیاب های فلزی با استفاده از تکنولوژی حفاظت دیجیتال.  اجازه می دهد تا شما را  از حداکثر حساسیت  در برابر نویز پس زمینه برخوردار نماید.. این افزایش حساسیت کاربر را خسته نمی کند و زودتر به هدف می رساند. از ویژگی های دیگر لوپ تقریبا بزرگ و قوی اجازه می دهد تا شما را براحتی به شناسایی اشیاء بزرگ که عمیقا دفن شده اند برساند. روند فروش این دستگاه و همچنین گارانتی 5 سال که دارد می توان اعتماد کامل به محصول داشت.

 

ویژگی های فیشر F75:


-  حافظه آن در جهت صرفه جویی در تنظیمات خود را تا زمانی استفاده بعدی
- تبعیض دو فیلتر اجازه می دهد تا شما را به جستجو در مناطق بی ارزش بدون نیاز به سردرگمی در فلزات.
- سبک، به معنی آن قابل حمل و بدون خسته کننده است.
-  ضد آب سیم پیچ جستجو.
- عملکرد قدرتمند است.
- صفحه نمایش شناسایی عددی.
- گارانتی پنج سال منحصر به فرد

 

دستگاه فلزیاب MXT

این ردیاب  فلزی با کیفیت بالا و آخرین فن آوری در تشخیص فلز ساخته شده است. مثل این است که ترکیبی از سه فلزیاب است. ویژگی های جدید، کارایی بالا، و دوام آن را یک فلزیاب برتر در فعالیت های تشخیص فلز نموده است. این فلزیاب سبک است. شما هیچ خستگی احساس  نمی کنید ، حتی برای ساعت های طولانی.

MXT  طرفدار زیادی به خاطر ویژگی های تفکیک و شناسایی  فلز  دارد . این ویژگی ها به شما اجازه می دهدتا هدف خود را به دقت شناسایی نمایید. این ویژگی {حساسیت به فلزات} همچنین دقیق بودنش  بهترین تنایج در کشفیات خود داشته باشید.

صفحه نمایش دارای نور پس زمینه، که اجازه می دهد تا شما در مناق کم نور هم به جستجوی خود ادامه دهید.

 تعادل زمین  بصورت خودکار به شما کمک می کند در هر زمین و خاکی ازش استفاده کنید.

همه ویژگی های این دستگاه:


- تعادل زمین به صورت خودکار.
- صفحه نمایش نور پس زمینه است که اجازه می دهد تا شما را به انجام شکار خود را در مکان های که تاریک  است.
- دارای هفت تن  ID برای شناسایی هدف.
- سه حالت مختلف از شکار، یعنی حالت عتیقه، حالت سکه / حالت جواهر.

 

 

دستگاه فلزیاب ایکس ترا 705

یکی از ابراز پیروزی برای اکتشاف طلا یکی از بهترین دستگاه گنج یاب جهان دستگاه فلزیاب مینلب ایکس ترا 705 است. آن بر روی تکنولوژی فرکانس سه گانه عمل می کند و در نتیجه باعث می شود راحت تر از همیشه گنج را پیدا کنیم. فرکانس پایین از 60 کیلو هرتز اجازه می دهد تا شما براحتی به شناسایی فلزات که در اعماق زمین دفن شده است هدایت نماید. هنگامی که شما نیاز به شناسایی ذرات طلا، با فرکانس بالا کیلو هرتز 6.4. دارید این گزینه دستگاه فلزیاب ایکس ترا 705 برای تشخیص عالی باشد. ریز پردازنده کنترل جدید مدارات پیشرفته تشخیص خود را  حداکثر می سازد. این گنج یاب طلا برای کسانی که به دنبال یک فلزیاب فوق العاده هستند ایده ال است. این، با این حال، نیز کاملا مقرون به صرفه و قیمت فلزیاب ارزان می باشد.

 

 

ویژگیها:

-دارای تکنولوژی فرکانس سه گانه جهت تشخیص بهتر
- فن آوری VLF .
- تبعیض آهن از طلا و نقره.
- استفاده از کنترل دیجیتا ل تعادل زمین.
-با یک باتری قابل شارژ است.

 

یکشنبه, 05 مهر 774 23:00

بهترین فلزیاب چیست

نوشته شده توسط
بهترین فلزیاب چیست - 3.1 out of 5 based on 195 votes

هر روز از من خواسته میشه - "به من بگو که بهترین فلزیاب ساخته شده چیست؟" من فکر می کنم که یک این سوال خیلی منصفانه است، زیرا مردم  برای خرید فلزیاب  وقت زیادی صرف میکنند ! با این وجود، یک نقص اساسی در سوال است و باید اصلاح بشه این سوال و این طور مطرح بشه "به من بگو که بهترین فلزیاب برای من چیست؟" که این سوال خیلی بهتر شد. و جوابش در پایین با یکسری از سوالات می شود پاسخ داد.

آیا تا به حال یک فلزیاب قبلا خریدید؟ اگربرای اولین بار دستگاه فلزیاب می خرید. پس عادات خرید به فلزیاب را پیدا می کنید. لطفا این راهنمایی  خرید فلزیاب را به خوبی مطالعه کنید

اول ازهمه از یک مثال خوب شروع می کنیم / در مورد دوربین عکاسی اگر شما نیاز دارید که از ساقه و برگ درختان با روزولیشن بالا که قادر به ایجاد تعداد زیادی تنظیمات را دارد پس یک دورین حرفه ای می خرید و اگر برای عکسهای خانوادگی و مسافرتی باشد یک دوربین معمولی هم کفایت می کند. پس متوجه شدید اگر شما برای شکار گنج به صورت سرگرمی و تفریح نگاه کنید یک فلزیاب ارزان بخریدو اگر می خواهید بصورت حر فهای و کشفیات بزرگ نیاز دارید یک دستگاه گنج یاب حرفه ای لازم دارید.

خوب بریم سر اصل مطلب!!

چقدر پول شما را برای خرید فلزیاب هزینه می کنید؟ و چه مقدار زمان برای اینکار اختصاص دادید؟ این دو موضوع باید با هم در نظر گرفته شود. اگر شما قصد پیدا کردن گنج ساعت های زیادی می خواهید وقت بگذارید  به یک فلزیاب با ویژگی های الکترونیکی بیشتر به کارتان میاد و  اگر  نه شما قصد دارید گاه به گاه در ساحل و یا در یک جنگل. برای خودتون بچرخید به یک فلزیاب ارزان قیمت با ویژگی های کمتر نیاز دارید. این موضوع اول مشخص بشه کار شما راحتر میشه.

دوم اینکه کجا شما قصد استفاده از این فلزیاب را دارید؟ انواع مختلفی از فلزیاب ها  برای  مکانهای مختلف و نوع کشفیات بستگی دارد . مثل زمین های ساحلی ، رودخانه ،جنگل ،زمین های سخت و کوهستانی و یا برای کشف سکه و طلا و جواهر، برای آثار باستانی، برای اکتشافات معدنی  وجود دارد. البته بعضی دستگاههای فلزیاب قدرت همپوشانی همه موارد را دارند.ولی بطور کلی انها برای مقاصد خاص هستند.

نوع دیگر از فلزیاب های برای زمین های عمیق است برای کشف رگه سنگها یا گنجهای پنهان شده که بصورت گور مخفی شده در این صورت نیاز به ردیاب است.

در خصوص خرید دستگاه گنج یاب حرفه ای  گذشته از قیمت فلزیاب، هزینه تجهیزات و لوازم جانبی  را هم  در نظر بگیرید بهتره ،به عنوان مثال یک هدفون با کنترل حجم، ماله، خاک انداز ساحل، را هم حتما تهیه نمایید. چون هدفون خوب به ویژه مهم است چرا که صدای سیگنال  آزار دهنده را کاهش می دهد.

 

در حال حاضر، رایج ترین نوع  فلزیاب که خریداری می شود برای اهداف کلی، طلا و جواهر است.

ولی یک دستگاه گنج یاب حرفه ای ویژگیهای اضافی هم دارد مثل نمایش متراژ زمین کنترل تنظیم دستی و هوشمندو حتی بعضی از انها میکرو پردازنده برای کنترل دارند. حالا فرض بر این که شما یک دستگاه فلزیاب دارید که باهاش تجربه کشف طلا را داشتید.یا زمان براش صرف کردید حالا اگر یک فلزیاب خوب با ویژگی های خوب بخرید می تواند در کارتان تسهیل ایجاد کندو سریع تر به مقصد خود برسید.

به هر حال  اولین فلزیاب شما  نمی می تواند آخرین باشد! پس بهتر است همون اول یک دستگاه فلزیاب خوب بخرید.

برای مشاوره و راهنمایی با ما در تماس باشید.

ارتباط با فلزیاب تک

 

 

فلزیاب تک در شبکه های اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

امروز289
دیروز406
این هفته1101
این ماه8242
کل بازدید667618

برچسب ها

Template Design:Dima Group
تماس بگیرید