اخبار

اخبار (2)

یکشنبه, 17 بهمن 1395 07:27

نماینده رسمی محصولات ماکرو در ایران

نوشته شده توسط
نماینده رسمی محصولات ماکرو در ایران - 3.8 out of 5 based on 5 votes

MAKRO فلزیاب ماکرو

شرکت ماکرو یک شرکت بازرگانی و تولیدی در کشور ترکیه با تولیدات و صادرات خود به بازار جهانی  موفقیت خود را به اثبات رساند و آغاز بکار در استانبول از سال 1986 می باشد.

فعالیت های MAKRO شرکت ماکرو شامل زمینه هایی از قبیل عمران، سرگرمی، نظامی، بالستیک، فنی و سیستم های امنیتی.

شرکت ماکرو با دانش و فن آوری خود در زمینه ساخت فلزیاب و طلایاب و ساخت فلزیاب تصویری و سرمایه گذاری در این زمینه رشد خود را از سال 2000 میلادی به اوج رساند.

رضایت مشتریان برای شرکت ماکرو خیلی مهم است، محصولات صرفا با طراحی خاص خود  الکترونیکی و مکانیکی و نرم افزار به عنوان یک شرکت موفق در ترکیه و همچنین در اروپا و شرق آسیا است.

این رویکرد نوآورانه شکل های R & D سرمایه گذاری این امکان را برای MAKRO آشکارساز به یک موقعیت خاص و قدرتمند در بازار.

انجام فعالیت های شرکت ماکرو تحت مدیریت کیفیت ISO 9001،  یکی از بزرگترین تولید کنندگان فلزیاب  در اروپا با سیستم های یکپارچه و تکنولوژی اتوماسیون است.

ماکرو صادرات فن آوری خود را امروز به بیش از یک صد کشور جهان که از جمله ایالات متحده، بریتانیا، همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، ژاپن و ایران است.

از این رو شرکت فلزیاب تک به عنوان نماینده رسمی شرکت ماکرو در ایران فعالیت می نماید. هر گونه خرید فلزیاب دراید می توانید با فلزیاب تک در ارتباط باشید.

لینک نمایندگی

nmakro

پنج شنبه, 14 بهمن 1395 18:19

نماینده رسمی شرکت نوکتا

نوشته شده توسط
نماینده رسمی شرکت نوکتا - 3.3 out of 5 based on 10 votes

درباره شرکت نوکتا Nokta

شروع بکار شرکت نوکتا در سال 2001 می باشد، فلزیاب های نوکتا NOKTA بر پایه دانش ،فن آوری و تجربه  متمرکز بوده و رشد چشم گیری در سال های اخیر داشته است .

با تحقیق و توسعه در ساختار خود، کارکنان مهندسی متخصص و پرسنل اداری و فنی به خوبی آموزش دیده ،و فعالیت های زیادی در تحقیق و توسعه  به صورت مداوم داشته  و ارائه خدمات به مشتریان بصورت انلاین و حضوری. انتظارات مشتریان را براورد ساخته است.در خط  "پیشرفته مهندسی ، آن را با تمام قدرت و زیرساخت، ثبت اختراعات، کیفیت و امنیت طبق استانداردهای جهانی مجهز شده است.

فلزیاب های نوکتا Nokta ، که زمینه تخصص اصلی آن فلزیاب است، طیف گسترده ای از محصولات شخصی و تجاری مورد استفاده برای انواع اهداف، از جمله فلزیاب های اسکنر بدن، طلایاب، سکه یاب ، گنج یاب، فلزیاب های نفوذ در معدن فلزیاب های نظامی،فلزیاب های صنعتی و امنیتی.

شرکت نوکتا Nokta  محصولات و خدمات خود را نه تنها در داخل کشور(ترکیه) بلکه یک نام تجاری جهانی می باشد و  بیش از 100 کشور درصادر می نماید. در این راستا نماینده های رسمی ما در این کشورها در زمینه فروش و ارائه خدمات ما را یاری می نمایند از این سو در کشور ایران نماینده رسمی شرکت نوکتا فلزیاب تک می باشد. که در لینک زیر می توانید نمایندگی را مشاهده نمایید.

نماینده های رسمی نوکتا

ارتباط با فلزیاب تک

 

 

فلزیاب تک در شبکه های اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

امروز303
دیروز406
این هفته1115
این ماه8256
کل بازدید667632

برچسب ها

Template Design:Dima Group
تماس بگیرید